Reply on: Tomáš #26093:
hehe, zeby zacali dodrziavat to co im vravi palubak ? Dnes (ci uz vlastne vcera, 9.7.) som natrel vodica X20/1 na dispecing lebo akosik zaspinkal na obratisku cilizska a na cestu sa vydal az s 2minutovym meskanim. Na zastavke komarovska mal byt (podla palubaku) 10:36, 97cka tam mala byt (a aj bola) 10:38 a tento expert tam dorazil az 10:39. A kedze 97cka ma 20 minutovy interval co nie je nic vesele cakat na dalsiu, tak som sa dotycnemu vodicovi podakoval telefonatom na doprvany dispecing ze nech mu skontroluju kartu vodica ? a to prebiehanie nie je ziaden velky problem, vodici beru ludi aj na zastavke kde ich aj povykladaju, takze cez 4prudovu (v danom mieste dokonca 5prudovu) cestu prechadzat vobec netreba...
Tomáš
Cestujúci neraz riskujú svoje zdravie
Dopravný podnik si opäť urobil z cestujúcich dobrý deň. Nazvime to týždeň, pretože výmena trolejového vedenia na konečnej liniek 201 a 202 vo Vrakuni potrvá až do 11. júla. Cestujúca verejnosť je však v pomykove, pretože aspoň chabý oznam o tom, že sa niečo deje, dopravný podnik zabudol vyvesiť.
"Čo si myslíte, pán vodič, že sme stádo?!" rozčúlila sa staršia pani, ktorá ozlomkrky utekala cez štvorprúdovú cestu na náhradný spoj smerom na Dolné Hony. "Hádam si uženiem infarkt," dodala hlasným prejavom nespokojná cestujúca. Niet sa čomu čudovať. Nepríjemní a arogantní šoféri mestskej hromadnej dopravy jednoducho na dobiehajúcich cestujúcich nepočkajú, drzo zatvoria dvere pred nosom a odfrčia. "Pani, ja mám palubný počítač a musím ho poslúchať," vykrikoval podráždený šofér. "Mňa to nezaujíma, že dvestodvojka meškala," dodal. Ľudia, ktorí cestujú na spomínaných linkách 201 a 202, zažívajú od soboty hrôzu. Náhradný -spoj označený podivnou tabuľkou, na ktorú ktosi načmáral X 20 cestujúcich odvezie po cintorín v Ružinove. Tam musia prestúpiť s patričným čakaním na ďalší spoj. Ak sa vracajú z mesta, alebo hlavnej stanice na Dolné Hony, situácia sa opakuje, ale aj s patrične dramatickými momentmi. Cestujúci sa vyhrnú z trolejbusu a musia prejsť na druhú stranu cesty. Bolo by to v poriadku, keby tam už nestál náhradný spoj, ktorý pokračuje ďalej po trase trolejbusu. Cestujúci, v snahe stihnúť autobus, sa rozbehnú po štvorprúdovej ceste, po ktorej jazdia osobné autá mimoriadne rýchlo. Tým riskujú nielen zranenie, ale aj svoj život. S vyplazeným jazykom dobehnú k autobusu a ak je náhodou šofér ohľaduplný, tak ich aj počká. Úroveň cestovania za dosť drahé cestovné sa rovná hotovej pohrome. A náš obľúbený dopravný podnik sa i naďalej tvári, že vo vyspelom európskom meste je to úplne v poriadku. Treba zvážiť, či osadenie provizórneho svetelného označenia je až takým problémom. Alebo sa čaká na vážne nešťastie?
Info V
http://www.vecernikba.sk/1131a04a.php