Reply on: Prazak #26098:
Samozrejme, Svätoplukova bude obnovená. Budú zrekonštruované aj trolejové výhybky na Záhradníckej ulici. X50 si vyžiadal asi miestny urád po sťažnostiach obyvateľov staršieho veku. Niektoré odchody bývajú dosť vyťažené, ale väčšinou nie.
Bol vecer, a prisiel celkom prazdny. Dost som nechapal. A predvcerom mi okolo pol jedenastej vecer zdrhla 210, lebo isla na +1
si
a to prebiehanie nie je ziaden velky problem, vodici beru ludi aj na zastavke kde ich aj povykladaju, takze cez 4prudovu (v danom mieste dokonca 5prudovu) cestu prechadzat vobec netreba...