Reply on: Emo #90760:
Ono keby sa to podzemou potiahlo až na HLST zo stanicami Trnavké mýto, Račianske mýto a Hlavná stanica, tak by to bolo ešte o doť plnšie a využívanejšie. Medzi HLST a Miletičkov býva 201 dosť narvatá, čo som pár krát ňou išiel a nečakal som to.
fobust
Jazdí to každé štyri minúty v rannej špičke. Mieru naplnenia (prípadne preplnenia) by vedeli napísť iní, ja sa tou linkou nevozím.