Reply on: Emo #90760:
Ono keby sa to podzemou potiahlo až na HLST zo stanicami Trnavké mýto, Račianske mýto a Hlavná stanica, tak by to bolo ešte o doť plnšie a využívanejšie. Medzi HLST a Miletičkov býva 201 dosť narvatá, čo som pár krát ňou išiel a nečakal som to.
kecho
Len malá drobnosť pri ďalšej oprave by bolo možno dobré doplniť L180 - na terajšej mapke nemá uvedenú druhú konečnú na Holíčskej a to, že ide cez Smolenickú a Jiráskovu.