Reply on: aquila #90727:
Kvalitatívne pôjde samozrejme o generačný skok, kapacitne je na tom moderná električka porovnateľněj dĺžky obvykle horšie ako 2 x T3, pretože sa v nej nesedí sociálne 1+1 kvôli zvládniu návalov, ale minimálne 2+1 pri obvykle užšej vozovej skrini.

fobust
Zo strany mesta by sa napojila na Miletičku a v Petržalke by obslúžila EU, Ovsište. Mohla sa križovať s traťou zo Starého mosta pri Technopole.