Reply on: Emo #90771:
nemohla. Už po niekoľkí krát - priame spojenie hlst má zabezpečený každý kút mesta a celým dolákom s polkou Biskupíc a Ružinova sa jediné prieme spojenie na hlavnú rušiť nebude. Mám rád takéto nápady.
Že vôbec reagujem. ?
fobust
Len počkaj kým dokončia všetky tie biznisškatule čo sa tu stavajú, potom možno zmeníš názor.