Beus, magnetky: zabudol a aj trosku poprekrucal, hlavne vsak mimoriadne zdramatizoval, ale v principe mas pravdu.
To, čo ja osobne vnímam ako nevýhodu auta je to, čo je pre niekoho výhoda: doprava priamo z bodu A do bodu B. V prípade, že časť cesty prejdem pešo, musím sa po auto vracať. Omnoho radšej chodím, než sa vozím (po celedennom sedení za počítačom to podľa mňa nie je vôbec divné). A v prípade, že napr. ráno nestíham a poobede je pekne, môžem sa do roboty zviezť MHD a späť sa prejsť. Keby som pri takomto uvažovaní používal auto, po pár dňoch by sa mi začali hromadiť pred firmou ? Ja osobne nie som teda protivník aút, jednoducho radšej používam vlastné nohy a MHD beriem len ako ich predĺženie ...
Papyr