Reply on: Martin Fundárek #23024:
Realizácia rekonštrukcie,

Osobna skusenost. Taky prud by nikdy na jazdu nezobral... Ampermeter niekde na 800 + uplne trhanie. Hehe... V 12/8 pred dlhsim casom...
Snad teda len ta posledna moznost prichadza do uvahy.
Miki