Reply on: matho285 #201790:
ešte k informovaniu - podľa mňa chýbajú nejaké informačné tabule resp. nejaké reproduktory, cez ktoré by boli hlásené meškania, resp. výluky. Pretože ako teraz cez víkend bola prerušená doprava, pochybujem, že tých čo stáli na zastávke napadlo sa pozrieť na webovú stránku DPB, poprípade ani nemajú tu možnosť (nemajú mobil s pripojením na internet, poprípade len pripojenie na internet)
Asi začnem počítať cestujúcich v špičke a upozorním vodiča keď bude mať prekročenú kapacitu
petoo
http://www.dpb.sk/o-podniku/aktuality/stanovisko-dpb-k-akcii-na-zlatych-pieskoch/
"Okamžite bol nasadený záložný autobus, ktorý však rovnako nedokázal odviezť množstvo ľudí, ktorí sa snažili do vozidla nastúpiť. Z uvedených dôvodov nebolo možné na zastávke zastaviť." to je čo za logiku poslem založak zistím že sa do neho nepomestia ludia tak ho poslem naprazdno preč ?