Reply on: Sommelier #201777:
Ak náhodou bude zast. Trnávka, Ružinov a Vrakuňa a Os vlaky by tam zastavovali, čím by sa predĺžila jazdná doba, súčasný grafikon sa nebude dať vyjazdiť. Ďalšia vec - kapacita súprav v špičke nepostačuje už teraz. Takže zase niekto robí nedomyslený projekt, zastávky bez zmien v infraštuktúre. Pomohlo by, keby sa aspoň od BNM po Hornbach dala využiť koľaj do Petržalky, čo by si vyžadovalo koľajovú spojku pri Hornbachu.Bez nej sa na nových zastávkach nebude zastavovať, alebo sa budú musieť v špičke zrušiť vlaky.
trambusak
Ak by totiž menované spoje na zastávke zastavili, je pravdepodobné, že by z nej už neodišli. Nápor cestujúcich sa zvyšoval a výrazne prekračoval výrobcom stanovenú kapacitu - 86 cestujúcich a takto preplnené autobusy sa nesmú podľa predpisov zo zastávky pohnúť, aj keď by sa im podarilo zavrieť dvere.