Reply on: 810zssk #201766:
Modra je samozrejme blbost. zas by niekto odmietol otvarat stodolu pri jazde kazdeho vlaku a tak by z toho aj tak nic nebolo ?
Asi začnem počítať cestujúcich v špičke a upozorním vodiča keď bude mať prekročenú kapacitu 
mrkvakj
zaujímavé že v česku už okolo 2000 vedeli robiť apu trolejbusy?