Reply on: MatejBA #174799:
To je kde napisane, komu ma primarne MHD sluzit ? V ustave ? Keby si mohol tak vyhradis miesta vo vozidlach - pre turistov 4 napr ? Ja si myslim, ze mesta neriesia turistov/domacich, lebo takyto pristup uplne, ale uplne k nicomu nevedie, ze ?!
(nemusíš reagovať, len rýpem)
Vladimír
Viac ale reagovať na túto tému zrejme nebudem, lebo svoj názor som napísal a nie je potrebné ho viackrát opakovať, keďže sa nemení. Som presvedčený, že dopyt po spojení HLST - ASMN je rádovo vyšší ako hodnotíš, ale samozrejme nemám to ako dokázať.
"Tvoja" L40 mi pripadá ako zbytočné prehĺbenie súbehu s L21 za cenu slušného navýšenia vozkm. Celú slávnu trolHroboňku stačí riešiť strolejovaním L41 po vozovňu Hroboňova (reálne zrejme po Lovinského) a predĺžením L147 po Drotárskej po vozovňu.