Reply on: Vladimír #174798:
ASMN Lovinskeho ma vacsi zmysel skrz HOPA.
http://www.modely-aut.sk/c/66/Hromadna-preprava ,škoda len že tam nieje nič kĺbové z BA. A keby admini chceli robiť zdarma reklamu tak by sa tu hodila aj sekcia s podobnými odkazmi
odpovedzte si sami odpovedzte ?
Vladimír
Viac ale reagovať na túto tému zrejme nebudem, lebo svoj názor som napísal a nie je potrebné ho viackrát opakovať, keďže sa nemení. Som presvedčený, že dopyt po spojení HLST - ASMN je rádovo vyšší ako hodnotíš, ale samozrejme nemám to ako dokázať.
"Tvoja" L40 mi pripadá ako zbytočné prehĺbenie súbehu s L21 za cenu slušného navýšenia vozkm. Celú slávnu trolHroboňku stačí riešiť strolejovaním L41 po vozovňu Hroboňova (reálne zrejme po Lovinského) a predĺžením L147 po Drotárskej po vozovňu.