Pre tých čo radi MHD. Vianoce sa blížia treba písať ježiškovi
http://www.modely-aut.sk/c/66/Hromadna-preprava ,škoda len že tam nieje nič kĺbové z BA. A keby admini chceli robiť zdarma reklamu tak by sa tu hodila aj sekcia s podobnými odkazmi
http://www.modely-aut.sk/c/66/Hromadna-preprava ,škoda len že tam nieje nič kĺbové z BA. A keby admini chceli robiť zdarma reklamu tak by sa tu hodila aj sekcia s podobnými odkazmi
odpovedzte si sami odpovedzte ?
Ike
Druhá vec je financovanie. Keby som bol v NRSR (takéto ambície nemám) určite by som presadzoval zákon o metropolách - t.j. 10 najväčších miest SR by dostávalo peniaze zo štátu na základe dochádzajúcich obyvateľov (absolútne počty podľa sčítania raz za dekádu).