Reply on: 810zssk #172782:
A máš dobrý dokument? ? http://www.bratislava.sk/VismoOnline_ActionScripts/File.aspx?id_org=700000&id_dokumenty=11029242
OK OD - zápisnica č. 25 - 12.7.2011 - u mňa strana 138/169
DOD nikoho nestrati, akurat tam ti ludia pridu klimatizovanym autom, sediac a pocuvajuc hudbu. Ak pridu cez D2 tak aj bez zapchy (a toto je najvacsi DPB-fail, ze posilovku tahali cez najvacsiu zapchu).
Ike
Hlavná otázka znie, aký je vzťah medzi TVM a DPB?
- ak si TVM objedná konkrétne spoje, interval, trasu, tak zlyhala Markíza
- ak si TVM objedná len paušálne dopravu a DPB to pokašlal, tak je vinný DPB.
Predstavte si, že si kupujete napr. dvere do bytu. Keď som naposledy kupoval, tak som dostal na výber: premeriam si dvere sám, vyrobia mi a keď nebudú pasovať, mám smolu. Alebo si zaplatím viac, dvere mi premerajú a keď nebudú pasovať, mám nárok na reklamáciu.
Otázne je, či kompetencia výmeru dopravného plánu bola na pleciach TVM, alebo DPB.