Reply on: dopravak123 #172756:
a čo, keby som býval v ZB a chcel by som ísť akurát domov, čo by si takému povedal? ?Určite, by si reagoval podobne: "načo sa serieš teraz domov do ZB, v čase, keď sa koná to priblblé podujatie?
).
810zssk
1. Mladi ludia nemaju zdravotne problemy kvoli ktorym nemozu stat?
2. Stari ludia nie su sprosti? Co ak som len sprosty stary clovek? ? ? ?