Reply on: 810zssk #172737:
A keď si predstavím, že tento rok tam bolo zo všetkých DOD suverénne najviac návštevníkov - až 44 tisíc - tak to tento rok musel byť riadny masaker. Ja som tam naposledy bol v roku 2006 a odvtedy sa tomu úspešne vyhýbam, vzhľadom na množstvo ľudí koncentrujúcich sa na jednom mieste.
810zssk
1. Cestujuci maju jazdit tam kam my povieme a vtedy ked my povieme.
2. Cestujuci su otrava. Vsetky spoje by mali byt sluzobne a vozit len vodicov.
3. Bod 2 specialne plati o nocakoch, chodi tym len ozrata mladez.
4. Vodic nema co informovat a pomahat cestujucim, vodic sa ma zabarikadovat v kabine.
5. Ked je vyluka, cestujuci si ma precitat oznam co sme vylepili stvrt dna vopred (alebo aj nie). Ak sa odvazi spytat sa vodica, treba ho minimalne vylucit z prepravy, v lepsiom pripade zavriet. Ak si dovoli spytat sa nieco vodica v pripade vyluky o ktorej sme oznam vylepili az pol dna vopred, mal by dostat trest smrti.
6. Administrativu platia na to aby si o osmej "pichla", doobeda nakupovala, tri hodiny robila a po 15:00 popijala vinko. V piatok sa ma v praci varit gulas*. Su to hovada ti co to zakazali.
7. Ulohou pracovnikov DPB rozhodne nie je riesit organizaciu dopravy v pripade vopred ocakavaneho skomplikovania dopravy. Radsej to hodia na plecia dispecerom, ktori samozrejme mozu spravit H ked maju malo vozov vypravenych.
Cest vynimkam! Samozrejme, je tam aj dost podstatne mnozstvo normalnych ludi