Andrej:
Já vím, co tím chtěl naznačit Igorko, ale mýlíš se v tom, co tím chtěl naznačit Martyk.
Martyk mě nenávidí. Proto na každý můj příspěvek reaguje, tak jak reaguje. Za jeho agresivní a vulgární napadání si o něm udělá obrázek každý svůj.
Igdybych měl stokrát pravdu A, tak Martyk vždy musí napsat B, protože by se nikdy nesnížil k tomu dát za pravdu, takovému stupidnímu a méně inteligentnímu magorovi, jako jsem já.
Zkus někdy zapřemýšlet nad jeho příspěvkama. Nezdá se ti v nich pouhá agrese a cíl někoho napadat a urážet? Mě ano a vím o jeho napadání a urážení ostatních, kdo má jiný názor na k-reportu. Pouze tím tady vyvolává blbou náladu.
Já vím, co tím chtěl naznačit Igorko, ale mýlíš se v tom, co tím chtěl naznačit Martyk.
Martyk mě nenávidí. Proto na každý můj příspěvek reaguje, tak jak reaguje. Za jeho agresivní a vulgární napadání si o něm udělá obrázek každý svůj.
Igdybych měl stokrát pravdu A, tak Martyk vždy musí napsat B, protože by se nikdy nesnížil k tomu dát za pravdu, takovému stupidnímu a méně inteligentnímu magorovi, jako jsem já.
Zkus někdy zapřemýšlet nad jeho příspěvkama. Nezdá se ti v nich pouhá agrese a cíl někoho napadat a urážet? Mě ano a vím o jeho napadání a urážení ostatních, kdo má jiný názor na k-reportu. Pouze tím tady vyvolává blbou náladu.
Sak vies...
.
Papyr
1) je problem delimitovat nejake sucasne vozy z Hrobonovej na Trnavku a uvolnit tak miesto novym trolejbusom na Hrobonke?
2) nemohli by cestou na Trnavku pripadne DlhoDielove trolejbusy vykonat napriklad verejny spoj linky c. 204?
Inac - z hladiska linkoveho vedenia a dopravnej obsluznosti sa mi tam zda omnoho vhodnejsia elektricka, ale pocul som aj to, ze teren tam je pripraveny na stavbu TR trate. Myslis, ze vystavba kolajnic a E vedenia je lacnejsia ako vystavba TR vedenia a nakup novych trolejbusov?