Reply on: Andrej (Anndy008) #14505:
Posli mi prosimta tie textury mailom. A budem sa hrat s CNG Karosou, doteraz som vyuzival solaris.. (predpokladam ze to mas z tej karosy co sa da stiahnut z ich stranky)
Sak vies...
.
No podla toho co som cital skoda je 11 milionov Sk tak neviem ci by boli Sk na dalsie upravy jedine ,ze by ako prototyp pre mozne rekonstrukcie T6:) Ma sa bud vymenit na jednom z voznov cela skrina resp. ju odrezu v polke a nahradia inou polovicou. No aj ja odhadujem ze maximalne asi tak ako vravi Turbo:) Nechajme sa prekvapit
Ked niekto budete vediet viac hodte to sem
Bohuzial pre cestujucich prave to cestovne sa ma navysit tak ako to bolo naplanovane
KLF
m@rtin, ked prides, tak to pivo plati... neboj.