Andrej:
Já vím, co tím chtěl naznačit Igorko, ale mýlíš se v tom, co tím chtěl naznačit Martyk.
Martyk mě nenávidí. Proto na každý můj příspěvek reaguje, tak jak reaguje. Za jeho agresivní a vulgární napadání si o něm udělá obrázek každý svůj.
Igdybych měl stokrát pravdu A, tak Martyk vždy musí napsat B, protože by se nikdy nesnížil k tomu dát za pravdu, takovému stupidnímu a méně inteligentnímu magorovi, jako jsem já.
Zkus někdy zapřemýšlet nad jeho příspěvkama. Nezdá se ti v nich pouhá agrese a cíl někoho napadat a urážet? Mě ano a vím o jeho napadání a urážení ostatních, kdo má jiný názor na k-reportu. Pouze tím tady vyvolává blbou náladu.
Já vím, co tím chtěl naznačit Igorko, ale mýlíš se v tom, co tím chtěl naznačit Martyk.
Martyk mě nenávidí. Proto na každý můj příspěvek reaguje, tak jak reaguje. Za jeho agresivní a vulgární napadání si o něm udělá obrázek každý svůj.
Igdybych měl stokrát pravdu A, tak Martyk vždy musí napsat B, protože by se nikdy nesnížil k tomu dát za pravdu, takovému stupidnímu a méně inteligentnímu magorovi, jako jsem já.
Zkus někdy zapřemýšlet nad jeho příspěvkama. Nezdá se ti v nich pouhá agrese a cíl někoho napadat a urážet? Mě ano a vím o jeho napadání a urážení ostatních, kdo má jiný názor na k-reportu. Pouze tím tady vyvolává blbou náladu.
Sak vies...
.
Turbo
Ano, vystavba el. trate je rovnako draha ako trolejbusy. Totiz, na zabezpecenie sucasneho zatazoveho profilu v zastavke Molecove mame dost elektriciek. A tie stlpy unesu aj elektrickove vedenie, im je jedno co tam zavesis. Naklady na meniaren su rovnake. Ak by sme sa bavili o plnohodnotnych trolejbusoch, tak tie vyjdu drahsie - uplne nova meniaren pre usek v Mlynskej doline + Karloveskej ulici + nove vozy + Kde ich budeme garazovat??? (to plati aj pre trolejbusy s pomocnym nafotvym pohonom).