Andrej:
Já vím, co tím chtěl naznačit Igorko, ale mýlíš se v tom, co tím chtěl naznačit Martyk.
Martyk mě nenávidí. Proto na každý můj příspěvek reaguje, tak jak reaguje. Za jeho agresivní a vulgární napadání si o něm udělá obrázek každý svůj.
Igdybych měl stokrát pravdu A, tak Martyk vždy musí napsat B, protože by se nikdy nesnížil k tomu dát za pravdu, takovému stupidnímu a méně inteligentnímu magorovi, jako jsem já.
Zkus někdy zapřemýšlet nad jeho příspěvkama. Nezdá se ti v nich pouhá agrese a cíl někoho napadat a urážet? Mě ano a vím o jeho napadání a urážení ostatních, kdo má jiný názor na k-reportu. Pouze tím tady vyvolává blbou náladu.
Já vím, co tím chtěl naznačit Igorko, ale mýlíš se v tom, co tím chtěl naznačit Martyk.
Martyk mě nenávidí. Proto na každý můj příspěvek reaguje, tak jak reaguje. Za jeho agresivní a vulgární napadání si o něm udělá obrázek každý svůj.
Igdybych měl stokrát pravdu A, tak Martyk vždy musí napsat B, protože by se nikdy nesnížil k tomu dát za pravdu, takovému stupidnímu a méně inteligentnímu magorovi, jako jsem já.
Zkus někdy zapřemýšlet nad jeho příspěvkama. Nezdá se ti v nich pouhá agrese a cíl někoho napadat a urážet? Mě ano a vím o jeho napadání a urážení ostatních, kdo má jiný názor na k-reportu. Pouze tím tady vyvolává blbou náladu.
Sak vies...
.
si
pouzitie stlpov ktore su na dlhych dieloch pre trolejbusy je dnes uz sporne, rovnako ako aj ak by si tam chcel zavesit trolejove vedenie pre elektricky - stlpy tam stoja uz peknych par rokov a nik netusi v akom su stave (a ci by pri natahovani vedenia nespadli)
meniaren pre troleje by asi urcite bolo treba, elektricky by to mozno so skripanim zubov prezili aj na tej co tam je...
trolejove vedenie mozes pre trolejbusy relativne bezproblemovo zavesit az po most lafranconi na nosne lana sluziace pre trolejove vedenie pre elektricky. S trakcnymi kablami by to bolo uz horsie, ale co tak zobrat si priklad napriklad od zeleznic, ktore v niektorych lokalitach maju zavesene trakcne rozvody na stlpoch trolejoveho vedenia ? potom by to nebolo uz az tak fatalne drahe :-))
Usek trate od mosta lafranconi ku patronke by bola asi dost velka sranda (hlavne co sa financii tyka)
na dlhych dieloch co som tadial siel nie je podla mna dostatok miesta na trat mimo existujucej cesty, ak trat postavis v profile sucasnej cesty, bud ta zjedia zaziva autickari alebo stratis vyhodu oddeleneho telesa (co je dost podstatna vyhoda)
zatial sa nikomu nepodarilo ma presvedcit o tom, zeby stupanie od riviery hore na DD bolo 100%ne ok pri technickom stave nasich vozov a lubovoli pocasia - aj TAMy (ked su plne) tam maju co robit...
kapacita vozovni - ono by to chcelo novu vozovnu pre trolejbusy, ale niekde v oblasti ruzinova/slovnaftu (pri UNS kde bola volakedy aj planovana), ktora by sa starala o vypravu liniek 201, 202, 208 a 207 (posledne 2 ciastocne), cim by sa usetrila kopa vozokm a uvolnil sa dostatok miesta vo vozovni hrobonova.
[ako si si iste vsimol, neuvazujem trolejbusy s pomocnym pohonom - to nie je riesenim dopravnej situcie na DD]