Andrej:
Já vím, co tím chtěl naznačit Igorko, ale mýlíš se v tom, co tím chtěl naznačit Martyk.
Martyk mě nenávidí. Proto na každý můj příspěvek reaguje, tak jak reaguje. Za jeho agresivní a vulgární napadání si o něm udělá obrázek každý svůj.
Igdybych měl stokrát pravdu A, tak Martyk vždy musí napsat B, protože by se nikdy nesnížil k tomu dát za pravdu, takovému stupidnímu a méně inteligentnímu magorovi, jako jsem já.
Zkus někdy zapřemýšlet nad jeho příspěvkama. Nezdá se ti v nich pouhá agrese a cíl někoho napadat a urážet? Mě ano a vím o jeho napadání a urážení ostatních, kdo má jiný názor na k-reportu. Pouze tím tady vyvolává blbou náladu.
Já vím, co tím chtěl naznačit Igorko, ale mýlíš se v tom, co tím chtěl naznačit Martyk.
Martyk mě nenávidí. Proto na každý můj příspěvek reaguje, tak jak reaguje. Za jeho agresivní a vulgární napadání si o něm udělá obrázek každý svůj.
Igdybych měl stokrát pravdu A, tak Martyk vždy musí napsat B, protože by se nikdy nesnížil k tomu dát za pravdu, takovému stupidnímu a méně inteligentnímu magorovi, jako jsem já.
Zkus někdy zapřemýšlet nad jeho příspěvkama. Nezdá se ti v nich pouhá agrese a cíl někoho napadat a urážet? Mě ano a vím o jeho napadání a urážení ostatních, kdo má jiný názor na k-reportu. Pouze tím tady vyvolává blbou náladu.
Sak vies...
.
m@rtin
40 000 Sk za nové zrcátko je velmi možný.
Pokud stojí nové přední sklo na Citybus 30 000 Kč, startér 100 000 Kč nebo pohon dveří blbejch 20 000 Kč, tak je klidně možný těch 40 000 Sk za vyhřívané na dálku ovladáné zrcátko, ještě s přirážkou "Made in Daimler-Benz"