Andrej:
Já vím, co tím chtěl naznačit Igorko, ale mýlíš se v tom, co tím chtěl naznačit Martyk.
Martyk mě nenávidí. Proto na každý můj příspěvek reaguje, tak jak reaguje. Za jeho agresivní a vulgární napadání si o něm udělá obrázek každý svůj.
Igdybych měl stokrát pravdu A, tak Martyk vždy musí napsat B, protože by se nikdy nesnížil k tomu dát za pravdu, takovému stupidnímu a méně inteligentnímu magorovi, jako jsem já.
Zkus někdy zapřemýšlet nad jeho příspěvkama. Nezdá se ti v nich pouhá agrese a cíl někoho napadat a urážet? Mě ano a vím o jeho napadání a urážení ostatních, kdo má jiný názor na k-reportu. Pouze tím tady vyvolává blbou náladu.
Já vím, co tím chtěl naznačit Igorko, ale mýlíš se v tom, co tím chtěl naznačit Martyk.
Martyk mě nenávidí. Proto na každý můj příspěvek reaguje, tak jak reaguje. Za jeho agresivní a vulgární napadání si o něm udělá obrázek každý svůj.
Igdybych měl stokrát pravdu A, tak Martyk vždy musí napsat B, protože by se nikdy nesnížil k tomu dát za pravdu, takovému stupidnímu a méně inteligentnímu magorovi, jako jsem já.
Zkus někdy zapřemýšlet nad jeho příspěvkama. Nezdá se ti v nich pouhá agrese a cíl někoho napadat a urážet? Mě ano a vím o jeho napadání a urážení ostatních, kdo má jiný názor na k-reportu. Pouze tím tady vyvolává blbou náladu.
Sak vies...
No podla toho co som cital skoda je 11 milionov Sk tak neviem ci by boli Sk na dalsie upravy jedine ,ze by ako prototyp pre mozne rekonstrukcie T6:) Ma sa bud vymenit na jednom z voznov cela skrina resp. ju odrezu v polke a nahradia inou polovicou. No aj ja odhadujem ze maximalne asi tak ako vravi Turbo:) Nechajme sa prekvapit
Andrej (Anndy008)
Ale mozeme buduci tyzden sa nejako stretnut a tie fotky mi mozes doniest. Ved moje cislo mas.
m@artine: Martyk ti vynadal preto, ze igorkovi neslo o to, co stoji presne combino - chcel tomu dotycnemu naznacit (obrazne povedat), ze za cenu opravy (11mil) moze mat tak max. tretinu novej elektricky. A ty sa chytis hned