KLF
Rád s tebou pokecám. Jestli ta cesta vyjde, dám ti vědět. I já někdy píšu konfliktně, ale jinak jsem u netu úplně v klidu.
Papyr:
Mluvíš mi z duše jen bych toto napsal ještě tak před měsícem. Po krachu fabriky Ikarus nastanou provozovtelům této značky jen a jen problémy a budou si nadávat: "proč my blbci nekoupili Karosu, mohli jsme mít klid".
Tudíš s tvým názorem plně souhlasí, ale do doby než jsem se dozvěděl o vyhlášení konkurzu na tuto firmu.
Bon-Cu:
V českém překladu pokud se nemýlím je *****, čůrák. To je dost hrubá nadávka, to je asi jako říct o nějaké slečně, že je ****. ***** je jinak převzaté ze slovenštini a u nás dost běžná nadávka. Ale v překladu bych jí jako oslovení nepoužil. ***** řeknu klidně, ale čů... už ne.
Rád s tebou pokecám. Jestli ta cesta vyjde, dám ti vědět. I já někdy píšu konfliktně, ale jinak jsem u netu úplně v klidu.
Papyr:
Mluvíš mi z duše jen bych toto napsal ještě tak před měsícem. Po krachu fabriky Ikarus nastanou provozovtelům této značky jen a jen problémy a budou si nadávat: "proč my blbci nekoupili Karosu, mohli jsme mít klid".
Tudíš s tvým názorem plně souhlasí, ale do doby než jsem se dozvěděl o vyhlášení konkurzu na tuto firmu.
Bon-Cu:
V českém překladu pokud se nemýlím je *****, čůrák. To je dost hrubá nadávka, to je asi jako říct o nějaké slečně, že je ****. ***** je jinak převzaté ze slovenštini a u nás dost běžná nadávka. Ale v překladu bych jí jako oslovení nepoužil. ***** řeknu klidně, ale čů... už ne.
No ale sak ja niesom sam, co tu pouziva to slovo casto. Mimochodom vsimni si kedy a za akych okolnosti ho pouzijem. Je to vyslovene vo vyhrotenych situaciach, ked sa jedna o nejaky nezmysel, alebo tak. Inak ked pisem k veci, co sa tyka MHD a tak, tak si myslim, ze tu nic take nenajdes...
m@rtin
Jo mám své nálady a dny. To přiznám, tady to možná vypadá konfliktně, ale kdyby se vše probralo u piva, nemyslím si, že by se zvýšil hlas. Jen mě rochu mrzí, že na Karosu máme min. podobný názor a ty jsi se mě nezastal.
Andrej:
Možná se k tobě donesla loňská výměna prezidenta VW. Piecha nahradil Pitschestrider(?). Piech dovoloval, aby si značky Škoda, VW, Seat nebo Audi konkurovaly. Nový prezident chce v budoucnu tomuto zamezit. VW si je velice vědom, že Superb je velkým konkurentem Passatu. A jak jsem napsal, produkce v některých zemích Superbu je vyšší než Passatu. Ono to není tak jednoznačné s tou (ne)konkurencí.
Moc dobře také vím, že Vrakosa je pojem pro Karosu pouze v BA. Je to dáno údržbou na ketrou se jistě shodneme. Ale zazněly tu i názory typu, že Vrakosy do BA nikdy. To by potom znamenalo, že za Vrakosu je považován i nový typ. Ty jsi to tu nepsal. Bydlet v Bratislavě a vozit rozpadnutými autobusy do školy nebo za zábavou by mě sr.... Proto bych byl rád za výměnu vozového parku čímkoliv vč. Karosy.
Ano Ikarus 280 nepotřebuje takovou údržbu jako 700, ale s těmi Ikarusy 400 bych si tak jistý nebyl. Pokud beru v úvahu, že je vašim Karosám 700 i 12 roků, jsem zvědavý, jak za 12 let provozu budou vypadat I400. Možná hůř, líp nebo stejně. Ve vašich podmínkách není vyhovující provozovat žádné vozidlo. Změňte podmínky a nakupujte klidně Cristalisy.