Reply on: Spectre #14295:
No ale sak ja niesom sam, co tu pouziva to slovo casto. Mimochodom vsimni si kedy a za akych okolnosti ho pouzijem. Je to vyslovene vo vyhrotenych situaciach, ked sa jedna o nejaky nezmysel, alebo tak. Inak ked pisem k veci, co sa tyka MHD a tak, tak si myslim, ze tu nic take nenajdes...
ceco
1, Trejsina /21Tr/ moze mat automaticke spustanie zberacov - treba par desiatok tisic na jedno vozidlo /SKK/
2, DO kopca to s dieselagregatom nevyjde viac ako 15 km/h /zbohom Dlhe diely na trejsinu, treba tam dat troleje na plnu premavku/
3, Ten dieselagregat je fakt len nudzovy, nevytiahne viac ako 35 km/h na rovnej ceste /zbohom Zelezna, vsak tam su tie macacie hlavy a cesta je deravejsia ako Emental, tam by sa to nove vozidlo donicilo po troch dnoch.../
Takze trejsina na diesel fakt asi len pri vypadkoch...
Mohla by vsak zachadzat v Trnavke, Dolnych Honoch - tam je to rovne a na rychlosti moc nezalezi; skor ako pomocny spoj; alebo ako nocak so zachadzanim.