m@rtin: hehe.. nic si z toho nedelej..
To ja sem na tom asi taky tak nak jak Martyk - v hospode a vubec v realu je se mnou zabava, ale na netu pusobim dosti agresivne nekdy. ;)) To vis... anonymita netu. S Martykem, ale taky s Tebou bych se rad setkal kdyz budete v Bratislave.
To ja sem na tom asi taky tak nak jak Martyk - v hospode a vubec v realu je se mnou zabava, ale na netu pusobim dosti agresivne nekdy. ;)) To vis... anonymita netu. S Martykem, ale taky s Tebou bych se rad setkal kdyz budete v Bratislave.
Sa skludni! 7 sprostych slov v jednom prispevku len preto, ze niekto napise, ze Kotasovske farby su v erbe! Ked si o nom myslis svoje, tak si mysli, ale na fore reprezentujes vodicov DP, tak sa nereprezentuj ako clovek, ktory psychotestami presiel len omylom. Inac vies, ze tvoje odborne kvality uznavam a ze proti tebe nic nemam, a dokonca aj ja si na fore tu a tam nejake to sproste slovo utrusim, ale toto je uz fakt neadekvatna reakcia.
Andy
1. Aká tá 21Trka bude, keď bude asynchrónna? Aká je výhoda?
2. Čo vlastne znamená tá skratka ACI na 21TrACI?