Otázky pre znalcov:
1. Aká tá 21Trka bude, keď bude asynchrónna? Aká je výhoda?
2. Čo vlastne znamená tá skratka ACI na 21TrACI?
1. Aká tá 21Trka bude, keď bude asynchrónna? Aká je výhoda?
2. Čo vlastne znamená tá skratka ACI na 21TrACI?
- tak si na zaklade tvojich niektorych prispevkov myslim nieco ine o tebe
KLF
Inak bolo vazne super... notysek bol cool... az som plakal od smiechu kua. ;)))) Kua, sak zopakujeme zas... neboj nic. ;))) Bolo super !