Reply on: Martyk #14261:
no ja som len pisal, co som sa docitalRe #14254 Andrej (Anndy008): s tymi dverami to nie je tak u vsetkych Ikarusov, ja som zazil v jednej 435, ze som si musel sam stlacit tlacitko vnutri a vodic nestlacal nic a dvere sa otvorili hned v momente stlacenia.
Ad Dlhe Diely: preco tam teraz nechodia klby? Zalozne mozu chodit klbove a pravidelne mozu byt len kratke... Pre mna za mna v zime by som to pochopil.
- tak si na zaklade tvojich niektorych prispevkov myslim nieco ine o tebe
Andrej (Anndy008)
m@rtin: nehovor mi, ze toto http://www.imhd.sk/ba/index.php?w=372f2833232930ef392b342f26ea&typ=karb73x&no=300
nie je vrakosa