Reply on: Andy #14271:
*****, Ty ***o toto si zas co napisal ?????????? KOTAS farby (napr. K2S) su farby BRATISLAVSKEHO ERBU ??? Do ****, mi aspon povedz kde tam mame sivu, alebo oranzovu napriklad !!! Ty ***o... dufam, len ze nie si z Bratislavy povodom, bo by som sa za takeho *****a hanbil co ani nevie ake farby ma erb mesta !!! ****, Qwertak mi ta popisoval na vylete... Ty ked sa mne dostanes pod ruku *****... poleti facka kamo.
Na nete posobim TOTAL inak ako IRL.
- tak si na zaklade tvojich niektorych prispevkov myslim nieco ine o tebe
Spectre
/inac opakovac je vyraz pouzivany v sietach, na analogovom kabli je to zosilnovac (opakovac nerovna sa zosilnovac)/
Juj, chlapci a dievcata. Prave som si uvedomil, ake by bolo pekne mat v Bratislave nizkopodlazny autobus. Ale preboha len nie Mercedes Shitaro! Uplne sa teraz priklanam k Martinovmu nazoru za citybus - do sprostej mhdcky sposty autobus!