Andrej:
Vraky z Bratislavy znám velice dobře. V létě chci jet autem Praha-Ostrava-Žilina-Banská Bystrica-Prešov-Košice-Miškolc-Budapešť-Nitra-Bratislava-Praha. Tak o tom můžeme klidně pokecta na pivku. Jen si myslím, že já píšu o koze a ty o voze.
Martyk:
Když s tebou kecám v hospě, tak mi přídeš v pohodě a hodně toho víš, ale na diskuzíš si agresivní a hodně lidí urážíš jen za to, že mají jiný názor. Píšu hovorovou češtinou, píšu rychle a příspěvky po sobě nečtu. Když si je přečtu zpětně, vynecháná písmenka nebo prohození vidím. Jen mě za to nemušíš chytat.
Jinak normální Škoda 21Tr stojí něco kolem 9 milionů Kč a 21TrACi stojí něco kolem 12 milionů Kč. Nevím to přesně, ale vím, že Plzeň proti ceně 21TrAci dost silně protestovala. Přepočtěte si to na Sk a dojdete k závratným sumám, zvlášť za Trejsinu.
1-Hradec Králové
13-Plzeň (4 objednané)
Vraky z Bratislavy znám velice dobře. V létě chci jet autem Praha-Ostrava-Žilina-Banská Bystrica-Prešov-Košice-Miškolc-Budapešť-Nitra-Bratislava-Praha. Tak o tom můžeme klidně pokecta na pivku. Jen si myslím, že já píšu o koze a ty o voze.
Martyk:
Když s tebou kecám v hospě, tak mi přídeš v pohodě a hodně toho víš, ale na diskuzíš si agresivní a hodně lidí urážíš jen za to, že mají jiný názor. Píšu hovorovou češtinou, píšu rychle a příspěvky po sobě nečtu. Když si je přečtu zpětně, vynecháná písmenka nebo prohození vidím. Jen mě za to nemušíš chytat.
Jinak normální Škoda 21Tr stojí něco kolem 9 milionů Kč a 21TrACi stojí něco kolem 12 milionů Kč. Nevím to přesně, ale vím, že Plzeň proti ceně 21TrAci dost silně protestovala. Přepočtěte si to na Sk a dojdete k závratným sumám, zvlášť za Trejsinu.
1-Hradec Králové
13-Plzeň (4 objednané)
Sa skludni! 7 sprostych slov v jednom prispevku len preto, ze niekto napise, ze Kotasovske farby su v erbe! Ked si o nom myslis svoje, tak si mysli, ale na fore reprezentujes vodicov DP, tak sa nereprezentuj ako clovek, ktory psychotestami presiel len omylom. Inac vies, ze tvoje odborne kvality uznavam a ze proti tebe nic nemam, a dokonca aj ja si na fore tu a tam nejake to sproste slovo utrusim, ale toto je uz fakt neadekvatna reakcia.
Na nete posobim TOTAL inak ako IRL.
Vladimír
O tom, že zberače sa spúšťajú dolu, ale aj nasadzujú späť na trolej samé som vedel. Ale predstavoval som si to vždy tak, že trolejbus zastaví na zastávke a kým ľudia budú vystupovať a nastaupovať, tak stiahne dolu palice a nahodí diesel. Aké však bolo moje prekvapenie, keď vodič ten stroj v jazde do kopca rozpeckoval a uprostred tej rýchlojazdy zrazu naskočil diesel-motor. Bez akéhokoľvek spomalenia sa začali palice spúšťať a na ďalšiu zastávku sme dorazili ako autobus.
Samozrejme, zlatý klinec bolo nasadzovanie palíc späť na trolej. Akokoľvek sa však vodič snažil čo najlepšie našteľovať pod "navádzacie striešky", jedna palica sa na vedenie netrafila, tak jej musel ísť pomôcť manuálne. Ale vravel, že v budúcnosti "striešky" zväčšia a tým bude navádzanie dokonalejšie.
K Tvojmu bodu 2.: Prečo zbohom DD? Veď na trase Molecova - Kuklovská má byť riadne vedenie, tam sa nebude jazdiť na naftu! Prednosti ACI-čiek majú byť využité len na presuny modzi Hroboňovou a Molecovou ráno a večer pri výjazde a dojazde do vozovne.