Reply on: m@rtin #14147:
Protože kdyby se hnula, tak by popraskala. Jak prosté, milý Watsone:-). Že byla první série poruchová, to nerozporuji ale ne zrovna v tom, že by se jim hnula kastle. A pamatuji i první sérii B731, to bylo něco:-)).I.
ja uz neviem, co na taketo slova povedat! Poznas Darra? Nie?! No asi fakt nie, ked taketo hovadiny trepes! Sa zamysli nad sebou!
- sranda busik.
Ferro
Re #14118 Vladimir: Myslim, ze ten BUSE sleduje dost vela veci (rychlost, atd.), neviem ci aj spominana "cierna skrinka" nemala byt prave BUSE. Data z palubakov sa ukladaju neskor na cedecka a do archivu, ale zatial sa s nimi nic nerobi. Aspon tolko som pocul.