Andrej:
Já se ti zase snažil vyvrátit ten tvůj subjektivní pocit. Jestli se ti zdál Citybus málo kapacitní, tak ti vyvracím, že má stejnou kapacitu jako kloubové Citaro nebo Solaris. Tomu věř a jestli jde o nějakých 6 lidí, tak v celkovém počtu se tento rozdíl úplně ztrácí.
Jestli se ti zdáli Citybusy nevhodné pro Bratislavu, musím jen souhlasit. Do Bratislavy je třeba tank.
Citaro, že má podlahu v jedné rovině? A víš, třeba že dvanáctimetrová verze má vzadu jeden schod? A že sedadla jsou stejně vysoko postavená jako v Citybusu, protože jsou nad kolem?
Mě se jen nelíbí, že tu v Bratislavě opovrhujete Karosama, přičemž jezdíte ve starých šunkách. Vy by jste měli brát cokoliv nového a nekoukat se na to, jestli je to nižší nebo hezčí.
Igorko:
Mě se Ikarusy líbí víc, protože mají lepená skla, nižší podlahu........ To sice Karosa nemá, ale je to spolehlivé vozidlo, ke kterému mám výtky i já. Ikdyž je technicky na tom hůře než Ikarus, tak ve výsledku vyjde Karosa lépe, protože funguje, má vztah k zákazníkům a dobrý servis.
Já se ti zase snažil vyvrátit ten tvůj subjektivní pocit. Jestli se ti zdál Citybus málo kapacitní, tak ti vyvracím, že má stejnou kapacitu jako kloubové Citaro nebo Solaris. Tomu věř a jestli jde o nějakých 6 lidí, tak v celkovém počtu se tento rozdíl úplně ztrácí.
Jestli se ti zdáli Citybusy nevhodné pro Bratislavu, musím jen souhlasit. Do Bratislavy je třeba tank.
Citaro, že má podlahu v jedné rovině? A víš, třeba že dvanáctimetrová verze má vzadu jeden schod? A že sedadla jsou stejně vysoko postavená jako v Citybusu, protože jsou nad kolem?
Mě se jen nelíbí, že tu v Bratislavě opovrhujete Karosama, přičemž jezdíte ve starých šunkách. Vy by jste měli brát cokoliv nového a nekoukat se na to, jestli je to nižší nebo hezčí.
Igorko:
Mě se Ikarusy líbí víc, protože mají lepená skla, nižší podlahu........ To sice Karosa nemá, ale je to spolehlivé vozidlo, ke kterému mám výtky i já. Ikdyž je technicky na tom hůře než Ikarus, tak ve výsledku vyjde Karosa lépe, protože funguje, má vztah k zákazníkům a dobrý servis.
ja uz neviem, co na taketo slova povedat! Poznas Darra? Nie?! No asi fakt nie, ked taketo hovadiny trepes! Sa zamysli nad sebou!
- sranda busik.

m@rtin
Chtěl jsem tím říct, že Ikarus vyvinul dobré, technicky lepší vozidlo než Karosa B900, ale za jakou cenu? Že za pár let zkrachoval?
To ať jsou Karosy 900 jakékoliv, pořád jsou to spolehlivé vozy, které určitý komfort představují. (jestli tu někdo píše o tom, že se od 700 pro cestující neliší, tak ho nechápu) Pakliže by Ikarus vyráběl své pěkné vozy dál a nepropouštěl by zaměstnance, tak si dovolím říct, že takové vozy bych chtěl i do Prahy. ALe vozy, kdy budu čekat na náhradní sklo tři měsíce, budou mi stát na dílně a nebudu si vědět rady, co s nimi a ještě k tomu budu žít v nejistotě, že Ikarus zkrachuje a já si budu náhradní díly vyrábět sám, tak jasně říkám, že takové vozy nechci.
A dovolím si klidně říct, že ty "super" Ikarusy 400 stály na počátku krachu firmy Ikarusbu. Protože výroba těchto vozů byla ztrátová a firmu vyčerpala.