Reply on: m@rtin #14147:
Protože kdyby se hnula, tak by popraskala. Jak prosté, milý Watsone:-). Že byla první série poruchová, to nerozporuji ale ne zrovna v tom, že by se jim hnula kastle. A pamatuji i první sérii B731, to bylo něco:-)).I.
ja uz neviem, co na taketo slova povedat! Poznas Darra? Nie?! No asi fakt nie, ked taketo hovadiny trepes! Sa zamysli nad sebou!
- sranda busik.
Igorko
1) Protože ho vytuneloval dceřinná společnost.
2) Protže ho v Irisbusu neprosazují. Bylo od Ikarusu velmi hloupé, že vstoupil do Irisbusu, kdfe tenkrát vedl Renault a vnucoval všude své produkty.
I.