Hmm - preco si DPB nekupi takyto software, nezamestna jedneho trochu schopneho odbornika a maju po problemoch s buse panelmi.
http://www.buse.cz/vyr-gbuse.html
http://www.buse.cz/vyr-gbuse.html

Dobry pristup, ze ?
No co.. nechce sa mi to tam zametat rposte... co uz so mnou.
Sak so mnou uz robili rozhovory Riko, J, hroch a dalsi...
Riko konkretne kazdy bozi piatok. ;))) Sak dojdi piatok do Plzenskej a pokecame ak chces.
martiner
Btw este som nevidel dobre vyrieseny nizkopodlazny autobus (citarom som sa este neviezol, solaris ma sklamal - horolezecky vystup na sedadla, ktore sa vpohode dali umiestnit nizsie). Najlepsie vyrieseny interier maju podla mna SORy.