Reakcia na: Udiak #3092:
Nemas cas na vyvracanie svojich vylevov? Ale!
no aj tak pravdepodobne si my uz s tym nepomozeme .Nemohol by si byt obycajna sukromna osoba bez vsetkych nalezitosti. Ono vysokolsky titul nezarucuje inteligenciu ako si niekto mysli. Ale to na meste a vsade tazko vysvetlis.
810zssk