Reakcia na: Mirtschi #54193:
Je to uz bystricke kulturne dedicstvo.
Vitriny sa nevyuzivaju, takmer ziadne v BB nie su. Takze ano, je to povesane po celom meste a postupne tie oznamy "same odchadzaju".
Vitriny sa nevyuzivaju, takmer ziadne v BB nie su.
draxter
PS: mňa bavia fakty a faktom je čo píšem. Ty domnienky,polopravdy a účelové tvrdenia - skade zase máš že predložila zmeny neskoro? Zmeny aj CP robí kraj. Neviem o zákonnej povinnosti predkladania návrhov zmien cp, ktorá by chudáka kraj stavala do pozície "fuuu ešteže sme to schválili tak rýchlo".