Reakcia na: JJ #11990:
To je mozne. Kludne aj T-Bus v noci, dolezite je dobudovat siet tak, aby mohla tvorit nosny system, zaviedol sa taktovy interval a potom sa mozeme bavit aj o nocnej doprave. Inak, ak sa nemieni do Sasovej investovat (to mal tusim Kralik v programe, tak sa ho na to spytajte...) tak v tom pripade teda zrusit trolejbusy uplne, ale zosobnit minimalne investiciu na TrT do Tesco.
JJ
chcem sa len opýtať, prečo by nemohli podľa tvojho návrhu v noci jazdiť ako nočné spoje trolejbusy?
ak mám dobré informácie, tak trolejbus v noci jazdí takmer zadarmo - aspoň myslím, že je to tak