Reakcia na: marek #11501:
Nad tym som neveriacky krutil hlavou asi 10 minut=nech mi poviei,co vylucuje taky trolejbus a ja mu dam 1000 korun.Tie busy su asi potom tie BMW Alpina,co su na vodik alebo na BIOMASU,jak tie svedske vlaky.SAD Zvolen moznoze spolupracuje s nejakym RD,co im dava biomasu ?
Kami
dnes sa jazdi zadarmo,
odzajtra za 10 Sk, zlavnene 5 Sk, podla vikendovych CP az kym mesto neodovzda v zmysle dohody (a vyzvy) svoje autobusy.