Reply on: dushanc #11489:
Rozsirim tvoje myslienky o dalsie oblasti zivota.. vsetci by sme sa mali odpojit z elektrickej siete, pretoze je zranitelna.. obstarajme si naftove agregaty, ved je to spolahlivejsie a nakoniec distribucia nafty a jej cena su ovela menej rizikove.. nevidim tu smajlika, kt. si tuka po cele, tak si predstav, ze som ho sem dal..
Kami
dnes sa jazdi zadarmo,
odzajtra za 10 Sk, zlavnene 5 Sk, podla vikendovych CP az kym mesto neodovzda v zmysle dohody (a vyzvy) svoje autobusy.