Trochu off-topic :
http://bahnworld.info/modules.php?name=News&file=article&sid=25
Nejak kopiruje imhd .... nejen zpravy
http://bahnworld.info/modules.php?name=News&file=article&sid=25
Nejak kopiruje imhd .... nejen zpravy
v tej chemickej tabulke
JJ
myslím si, že ak si to budú kompetentní čítať, tak vzhľadom na ich odbornosť ? , by zrejme nevadilo, keby si tam napísal aj "ha" (hektár) ?