Reply on: 810zssk #44252:
Aké zdržanie sa vytvorí?? Aký je rozdiel v tom, či si označím cestu a vytlačí mi lístok zakúpený bezhotovostne z elektronickej peňaženky karty alebo či po takom stom označení mi vydá evidenčný lístok pri použití PCL???
), tam sme mali odtlacky.
router
vo vacsine miest su predsa mesacniky/trojmesacniky pre kazdeho vyhodnejsie a preto ich tolko ludi pouziva.
ak bude dospely listok stat 20euro, tak clovek musi spravit 44 jazd aby bol aspon par centov v pluse co je podla mna velmi na hranici ak ratame ze priemerny clovek spravi kazdy pracovny den 2 jazdy.