Reakcia na: PIT #44253:
To je presne o tom, ze si stale presvedceny ze BB hodnotim podla BA co je blud, lebo potom by to hodnotenie bolo uuuuplne ine.Ja velmi dobre viem ze v BB je bezne prikladat kartu, dopekla, vsak som tam najazdil neskutocne hodiny

Tu ide zdrzanie sposobene stalym prikladanim karty.
), tam sme mali odtlacky.
router
vo vacsine miest su predsa mesacniky/trojmesacniky pre kazdeho vyhodnejsie a preto ich tolko ludi pouziva.
ak bude dospely listok stat 20euro, tak clovek musi spravit 44 jazd aby bol aspon par centov v pluse co je podla mna velmi na hranici ak ratame ze priemerny clovek spravi kazdy pracovny den 2 jazdy.