Reply on: 810zssk #44252:
Aké zdržanie sa vytvorí?? Aký je rozdiel v tom, či si označím cestu a vytlačí mi lístok zakúpený bezhotovostne z elektronickej peňaženky karty alebo či po takom stom označení mi vydá evidenčný lístok pri použití PCL???
), tam sme mali odtlacky.
PIT
Re #44239 BB-Schuhu: yeah, avšak slovo "normálna" tam je použité veľmi nevhodne ?
Re #44240 brefos: ťažko povedať, či sa ten nemiestny žart s jedným spojom dá nazvať linka v pravom zmysle slova