Nevidel som zatiaľ CP, takže je predčasné sa relevantne vyjadrovať. Avšak z toho, čo tu je napísané, mám celkom dobrý pocit. Kvitujem predovšetkým intervalové CP, odstránenie víkendových dier, posilnenie L34, preklady 34+35+36 a nočný spoj. Konečne sa urobí poriadok s linkami 21 a 22, kde niektoré spoje L21 boli skrátené po Krematórium, naopak niektoré spoje L22 išli až do Rakytoviec, výsledkom bol bordel a som rád, že tomuto bude koniec.
Lenže vyzerá to tak, že chudáci na Pršianskej terase budú mať cez víkendy k dispozícii iba dva spoje L63 na Horné Pršany.
PIT: Teraz som už pochopil, prečo pojem "normálna linka" bol použitý nevhodne ?
Lenže vyzerá to tak, že chudáci na Pršianskej terase budú mať cez víkendy k dispozícii iba dva spoje L63 na Horné Pršany.
PIT: Teraz som už pochopil, prečo pojem "normálna linka" bol použitý nevhodne ?
Kazdopadne, stale si myslim ze raz za noc je to slabota

PIT