Reply on: Danny #44233:
Asi tak. Nevídím žiadny racionálny dôvod, aby nutnosť priložiť mesačný lístok nahraný na čipovej karte ku čítačke bola dôvodom pre sabotovanie služieb MHD. A to, že doteraz tu (plnohodnotný = nemyslím MAXI jazdy) mesačník neexistoval vôbec, to doteraz nevadilo..???
Petik
O akych skusenostiach s polrocnymi a stvrtrocnymi kuponmi to hovori? Kedy tieto kupony predavali Bryndzalines v Banskej Bystrici.
Kedy skoncili elektricenky vo Zvolene? Pred 20 rokmi? A to je este Zvolen polovicne mesto.