Reply on: 810zssk #44252:
Aké zdržanie sa vytvorí?? Aký je rozdiel v tom, či si označím cestu a vytlačí mi lístok zakúpený bezhotovostne z elektronickej peňaženky karty alebo či po takom stom označení mi vydá evidenčný lístok pri použití PCL???
), tam sme mali odtlacky.
PIT
Vzhľadom na skutočnosť, že v BB je pre cestujúcich od roku 2000 úplne bežné vždy prikladať pri nástupe do vozidla kartu k čítačke (s výnimkou platby v hotovosti, bezplatnej prepravy, čiernych pasažierov a pod. a dôchodcov nad 70 rokov, u ktorých primátor Traktor dodatočne urobil gesto, že tak nemuseli určitý čas robiť a ani platiť), prikladať kartu naďalej pre nikoho z nich nemôže byť žiadny problematický úkon a to hlavne nie v prípade, ak môže používať zásadný produkt abonentského využívania služby bez počítania koľko nájzd narobil, umožňujúci mu prestupovať a znižovať tak nepriaznivosť ponuky prepravnej služby, ktorý mu cestovanie len a len uľahčuje. Čiže určite to nikoho neodradí, avšak možno sa skôr nájdu ďalší ľudia, ktorí sa naučia používať MHD a preferovať jej výhody voči individuálnej doprave (aj keď samozrejme pri súčasnej kvalite dopravy v BB je to veľmi ťažké).