Reply on: 810zssk #44252:
Aké zdržanie sa vytvorí?? Aký je rozdiel v tom, či si označím cestu a vytlačí mi lístok zakúpený bezhotovostne z elektronickej peňaženky karty alebo či po takom stom označení mi vydá evidenčný lístok pri použití PCL???
), tam sme mali odtlacky.
810zssk
Druha vec je ze dlhodobo je to buzerujuci kocurkovsky system a ludia co maju na auto nemaju dovod v nom zostavat.