Nevidel som zatiaľ CP, takže je predčasné sa relevantne vyjadrovať. Avšak z toho, čo tu je napísané, mám celkom dobrý pocit. Kvitujem predovšetkým intervalové CP, odstránenie víkendových dier, posilnenie L34, preklady 34+35+36 a nočný spoj. Konečne sa urobí poriadok s linkami 21 a 22, kde niektoré spoje L21 boli skrátené po Krematórium, naopak niektoré spoje L22 išli až do Rakytoviec, výsledkom bol bordel a som rád, že tomuto bude koniec.
Lenže vyzerá to tak, že chudáci na Pršianskej terase budú mať cez víkendy k dispozícii iba dva spoje L63 na Horné Pršany.
PIT: Teraz som už pochopil, prečo pojem "normálna linka" bol použitý nevhodne ?
Lenže vyzerá to tak, že chudáci na Pršianskej terase budú mať cez víkendy k dispozícii iba dva spoje L63 na Horné Pršany.
PIT: Teraz som už pochopil, prečo pojem "normálna linka" bol použitý nevhodne ?
Kazdopadne, stale si myslim ze raz za noc je to slabota

PIT
Samozrejme, že nemožno tento spôsob porovnávať s niečím takým , ako sú PCL vo forme zakúpených kupónov, pri ktorých ti postačovalo mať so sebou preukaz dopravcu a platný kupón a nastupoval si dverami, ktorými chceš, a nemusel si už nič ďalšie robiť, akurát si zase na druhej strane nemal napr. žiadne relevantné údaje o počte prepravených osôb.
Je tu strsšne veľa vecí, ktoré by mohli/mali fungovať inak/lepšie, ale keby si si skutočne uvedomoval, aký zásadná zmena je, že niečo také bude fungovať u SAD ZV, tak by ti bolo smiešne rozoberať, či sa je potrebné ešte "pípnuť" alebo nie.
Vieš, keby sa tu začali rozoberať zdržania, tak by bolo na mieste skôr rozoberať nabíjanie kreditu u vodiča, čo je podstatne väčšie zdržanie.