OTAZKY 
- Tusi niekto preco je nova linka ocislovana 13? Viem si predstavit ze to ludi bude dost miast kedze 13ka bola donedavna vlastne 3ka (bordel)
- Tusi niekto aka bude ta osobitna tarifa na nocaku (kedze niekto ma zas na zaklade nejakej pochybnej logiky pocit ze by to malo byt inak spoplatnene)?

- Tusi niekto preco je nova linka ocislovana 13? Viem si predstavit ze to ludi bude dost miast kedze 13ka bola donedavna vlastne 3ka (bordel)
- Tusi niekto aka bude ta osobitna tarifa na nocaku (kedze niekto ma zas na zaklade nejakej pochybnej logiky pocit ze by to malo byt inak spoplatnene)?
wizard112
Re #44250 810zssk: "Druha vec je ze dlhodobo je to buzerujuci kocurkovsky system a ludia co maju na auto nemaju dovod v nom zostavat."
Nedá mi nereagovať na tvoje tvrdenia. Podľa mňa úbytok z tohto pohľadu bude úplne zanedbateľný, čím nespochybňujem istú "buzeráciu" pravidelných cestujúcich. Na druhej strane, keď už máš zavedený systém, ktorý umožňuje presnú evidenciu aspoň lokalizácie nástupu cestujúcich, nevidím dôvod, prečo to nevyužiť. Rozhodne dnes a ani v najbližších rokoch nebudeme v situácií, kedy by práve proces zaevidovania cestujúceho s PCL pri nástupe bol hlavným dôvodom úbytku cestujúcich, resp. podstatnou prekážkou návratu ľudí k verejnej doprave, keď systém ako taký nespĺňa úplne základné a štandardné požiadavky kladené na MHD.