Zmeny od 1.7.2011:
- nové trolejbusy
- (vo väčšine) lepší cestovný poriadok
- časový lístok
Myslím si, že toto sú dosť silné dôvody na to, aby sa podarilo aspoň čiastočne vrátiť ľudí späť do MHD. Dúfam, že konečne niekto pochopil, prečo sú dôležité intervalové CP, časové lístky a iné a verím, že to takto pôjde ďalej.
- nové trolejbusy
- (vo väčšine) lepší cestovný poriadok
- časový lístok
Myslím si, že toto sú dosť silné dôvody na to, aby sa podarilo aspoň čiastočne vrátiť ľudí späť do MHD. Dúfam, že konečne niekto pochopil, prečo sú dôležité intervalové CP, časové lístky a iné a verím, že to takto pôjde ďalej.
Kazdopadne, stale si myslim ze raz za noc je to slabota
BB-Schuhu
Lenže vyzerá to tak, že chudáci na Pršianskej terase budú mať cez víkendy k dispozícii iba dva spoje L63 na Horné Pršany.
PIT: Teraz som už pochopil, prečo pojem "normálna linka" bol použitý nevhodne ?