Reakcia na: S499.1023 #44266:
Dosť ľudí, najmä mladšie ročníky iba vytiahnu peňaženku, priložia a potom vložia do vrecka. Takže kartu nevyťahujú a ani nevracajú do peňaženky. O dva úkony menej. ?
Kazdopadne, stale si myslim ze raz za noc je to slabota

BB-Schuhu
Lenže vyzerá to tak, že chudáci na Pršianskej terase budú mať cez víkendy k dispozícii iba dva spoje L63 na Horné Pršany.
PIT: Teraz som už pochopil, prečo pojem "normálna linka" bol použitý nevhodne ?